Hakkımızda - Bozok Asansör | İstanbul

Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Yüksel Sok. No : 7/ A Yenibosna Bahçelievler - İSTANBUL

blog

Hakkımızda

Bozok Asansör, ’’Kaliteli Asansör Kabin Üretimi’’ ve ’’Her Zaman Müşteri Memnuniyeti’’ politikalarını daima en üst hedefi olarak görmüştür. Bozok Asansör 2000 yılından bu yana asansör sektöründe satış, montaj, servis, bakım ve yedek parça konusunda gizem vermektedir. Asansör iş modeli olarak faaliyet göstermektedir. Bozok Asansör, karşılıklı "güven" ilkesine dayanan ticari bir ortaklıktır. Bozok Asansör sektörünün en deneyimli şirketlerinden birisi olarak Bozok Asansör hizmet ağının genişliği ve profesyonel kadrosu ile sektöründe lider konumdadır. Bozok Asansör İstanbul'un her yakasında hizmet vermektedir. 

Üretimini gerçekleştirdiği asansör kabini ve asansör aksamları ile yaratmış olduğu kalitesini, vermiş olduğu hizmetle birleştirerek kısa sürede kendi markası olan Bozok Asansör markasını dünyaya duyurmayı başarmış ve sektördeki öncü kuruluşlar arasında yerini almıştır.

Bozok Asansör, uzman personelleriyle asansör tecrübesi ve becerisini; kalite, teknoloji, yenilik ve estetik ile birleştirerek İstanbul Avrupa ve Asya yakasında her daim hizmet vermektedir.

İletişim Bilgilerimiz

  • Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Yüksel Sok. No : 7/ A Yenibosna Bahçelievler - İSTANBUL
  • 0212 639 63 64
  • bozokasansor@gmail.com
  • 0544 734 66 81